Student Members
All EAN Student Members
Abdalla, Mohamed Hussein Adam
Abdelazim Mohamed Awad Elkarim, Mohamed
Abdelghany, Alaa Eldeen
Abdullayeva, Nurlana
Abdullina, Laysan
Abubakar, Muhammad
Aderinto, Nicholas
Adewuyi, Esther
Aghayarli, Farida
Ahmad, Mohammad Maaz
Almaty,
Kazakhstan
Ahmed, Mohamed
Mansoura,
Egypt
Ahmed, H Shafeeq
Ahmed, Nilyay
Aksoy, Elif Dilara
Al Balushi, Jubran
Al Qadi, Lina
Al-Fragi, Mouge
Al-Rubaiey, Sali
Alare, Kehinde
Albekairy, Nataleen
Alčauskaitė, Justina
Alecu, Julian Emanuel
Alevcan, Muhammed Said
Alghamdi, Shaima Fayez N
Ali, Mohammad Eisa
Ali, Namarig
Ali, Mohamed Ahmed
Allahverdiyeva, Nigar
Alves Ferreira, João Miguel
Am Ende, Hannah
Amarasekera, Nuwanji
Amroune, Wail Abdelhamid
Andrade, Italo
Andrianopoulou, Aikaterini
Angelini Paroli, Gaia
Angerbauer, Raphael
Anselmi, Matteo
Arndt, Philipp
Arora, Toshan
Arslan, Kaan
Arslantas, Öykü
Asfouri, Joseph
Assis, Eloisa
Ateş, Zülfükar Ege
Atwan, Hany
Auerswald, Verena Viktoria
Augustyn, Klaudia
Ayci, Batuhan
Aydın, Elif Sude
Aygün, Gürçay
Ayvaz, Fulya
Azam, Mus'ab
Azam, Suhaib
Azevedo Sansoni, Gabriela
Bakanauskaitė, Simona
Bakirli, Ilaha
Balogová, Lucia
Balßuweit, Kevin
Barreto Da Silva, Renata
Barroso, João
Batarseh, Sohail
Becker, Maximilian Arno
Bekeová, Martina
Bektasli, Ekin
Bellanti, Amanda
Bellomi, Francesco Emanuele
Ben Hachani, Nour El Yakine
Ben Hadj Kacem, Amal
Ben Razek, Ibrahim
Bettio Moreira, Victoria
Bezerra De Araujo, Ana Luiza
Bilek, Samuel
Bilgin, Musa Buğra
Binder, Simon
Bist, Anil
Biswakarma, Jaishree
Boakye, Tsara
Boček, Richard
Boiko, Anastasiia
Bonete Bozza, Karen
Bopp, Anna
Brandet, João Marcos
Bratu, Bogdan-Gabriel
Buica, Vlad
Bulut, Necdet Gökalp
Burguet Villena, Federico
Caliendo, Daniele
Caliskan, Elif Buse
Caliskan, Cagla Sumeyye
Caliskan, Mert Egemen
Campos, Letícia
Candan, Mert
Caronna, Riccardo
Cayan, Incilay
Centini, Francesca Romana
Cetin, Ferdane
Çetin, Orçun
Chang, Ren-Wei
Chattopadhyay, Rajarshi
Chatziandreou, Petros
Chen, Yuqing
Chkara, Hajar
Choi, William
Choi, Chun Yin Maxwell
Cîrlan, Diana
Coelho Rodrigues Melo, Amandra Gabriele
Colella, Filippo Emanuele
Contin Dorigan, André
Cordasco, Giuseppe
Corte Portela, Kenya
Coşkun, Ece
Cossa, Carlo
Milano (MI),
Italy
Costea, Alexandra
Covache-Busuioc, Razvan-Adrian
Cowle, Melody
Crepinsek, Sara
Cristina, Talita
Cuevas, Alejandro
Cyntia Lima Fonseca Rodrigues, Amanda
Da Silva Lima, João Víctor
Daddoveri, Francesco
Molazzana,
Italy
Dalkılıç, Duru
Dassanayake, Lakshani
Davachi, Arian
De Jesus Oliveira, Mariana
De La Meilleure, Justine
De Liyis, Bryan Gervais
De Martino, Antonio
De Oliveira Sousa, Bianca
De Souza, Caio
Del Cid, Paola
Delazer, Luisa
Dell'anna Misurale, Carlotta
Demirci, Mehmet Ali
Dendauw, Pieter-Jan
Desor, Kishan
Destrini, Alessandra
Di Cosmo, Leonardo
Dimitrio, Alessandro Elias
Djassemi, Ali-Reza
Dobur, Huseyin Seymen
Dos Santos Silva, Jonadab
Duarte, Alexia
Duda, Alexandru
Dudau, Laura-Elena
Duysak, Ipek
Džerengová, Barbora
Eduardo Faria Colombani, Gabriel
El Choueiri, Jad
El Joueid, Youssef
Elboraay, Toka
Elfaituri, Muhammed Khaled
Elhassan, Suodad
khartoum,
Sudan
Emanuel, Iuri
Er, Alper
Ergül, Eray
Erkan, Beyza
Ersözlü, Ersin
Eyüpoğlu, Yağmur
Fahmy Fawy, Omar Khaled
Falcão, Gustav
Fang, Xusheng
Fayzullaeva, Dilnoza
Felfela, Karim
Felkle, Dominik
Feodorovici, Evelina
Fernandes, Maria Luiza
Fiedler, Paul
Filip, Ana Maria
Flôr Rodrigues, Bernardo Luís
Foettinger, Fabian
Foiz, Farzeen
Formentini, Kaio Felipe Rolim
Gabriel Fernandes, Charles
Galinytė, Kristina
Gerlach, Ivo
Ghisimberti, Edoardo
Giełczyński, Mateusz
Gkelmpesi, Iliana
Glavan, Luca
Goeschl, Stella
Gonçalves, Juliana
Gonçalves Cherain, Luiz Gabriel
González Durán, Laura
Gordon, Alex
Gorgadze, Gigi
Gosch Berton, Giovanni
Grace, River
Gramkow, Mathias
Grande, Ana Carolina
Grion, Giulia
Grodzka, Olga
Gruintjes, Eva
Gudauskaitė, Marija
Gül, Asude Zülal
Gulbe, Anita Ilze
Gunnar, Janina
Hajj Chehade, Mohamad
Halder, Ayush
Hamitou, Naila Saadia
Hansen, Karen
Harmes, Begüm Süheyla
Haruni, Elio
Hashim, Hashim Talib
Haskan, Elif
Hauser, Amadeus
Hawas, Yousef
Heghes, Maria Elena
Hendi, Nada Ibrahim
Herfurth, Mariella
Herman, Gerald
Hernandez-Zarate, Alejandro
Hofmann, Jan
Hora, Isaú
Horosin, Grzegorz
Howard, Philip
Htet, Khin
Human, Matthew
Huseynov, Ibrahim
Hvingelby, Victor
Ibrahim, Ummulkhairi
Ibram, Seren-Arzu
Iliazova, Aizhamal
Imran, Zimal
Irtza, Muhammad
Jabłońska, Olga
Jahanshahloo, Farhood
Janani, Mahdi
Janssens, Stephanie
Jasim, Marie
Jelmoni, Alice
Jensen, Clara Mellergaard
Jiménez Sánchez, Miguel
Jindal, Malaika
Jurczenko, Lidia
Juslin, Meri
Kajsova, Michaela
Prague,
Czech Republic
Kaldirimitzian, Chara
Kapran, Kayra
Karabulut, Ece
Karakoleva, Ema
Kardes, Ecem
Karl, Anna-Sophia
Karna, Nitesh
Kavaliauskaite, Emilija
Kawamura, Yuki
Kayode, Ayomide
Kegyes-Brassai, Anna
Kent, Julia Anna
Khelifa, Hamza
Khmyz, Margarita
Khoptar, Daryna
Kizilkaya, Oguzhan Omer
Klein, Viktoria
Kleszczyńska, Weronika
Kniazeva, Marina
Koç, Aycan
Kok, Zi Qi
Kopeć, Kamila
Korniichuk, Yuliia
Koutoumpa, Antrea
Koutra, Eleni
Kouvli, Maria Davidoula
Krause, Inga
Kruse, Freja
Kumar, Vipin
Kurpershoek, Elisabeth
Kutval, Melike
Lacusta, Patricia-Ioana
Laguardia, Simone
Larabi, Ibtissem
Laroussi, Sirine
Lau, Tsz Chun
Le, Mindy
Leclercq, Vincent
Lecutier, Romain
Lee, Yiting
Leite Guedes, Idrys Henrique
Lemos, Isabelle
Li, Hanqiao
Liew, Eda
Linzalone, Gabriele
Liotta, Riccardo
López, Pablo
Lopez De Aragón Olesti, Virginia
Lourenço, Inês
Lousa Dias Ferreira, João Miguel
Lovchev, Ivan
Lutsenko, Inna
Magdeeva, Kamilla
Maisvoreva, Laura
Mallek, Asma
Malvaso, Antonio
Mamedova, Leyla
Mammadli, Turan
Manav, Hasan Kerem
Marangon, Anna
Marcolin, Maria Giulia
Martin, Matthew
Massarou, Christina
Mateus Gula, Vinicius
Memçaj, Xhoana
Menegaz De Almeida, Artur
Meneses, Adriane
Mesihovic, Luka
Metsaorg, Beatrice
Mgbedo, Nnaemeka
Milovidov, Alexander
Moghib, Khaled
Mojtahedzadeh, Amirmahdi
Mokhtar, Sohaib
Monteiro, Raquel
Montiel Quiñones, María Fernanda
Moradeyo, Abdulrahmon
Ibadan,
Nigeria
Moryoussef, Adam
Mostafa Asla, Moamen
Mouffokes, Adel
Muili, Abdulbasit
Mujanovic, Adnan
Muneer, Siraj
Muneer, Muneeb Ahmad
Murasan, Iulia
Musa, Faith
Musaad, Ragheda
Muškietaitė, Rūta
Nandkishor Dayama, Litesh
Narbut, Anna
Moscow,
Russian Federation
Nardello, Anna
Navickaite, Milda
Nawal, Harsh
Nguyen, Lam
Nicolaescu, Cristina-Sânziana
Niedermeier, Theresa
Novais, Aurea
Novak, Lara
Nowak, Julia
Noyan, Basar
Nurmakhammatova, Gulzoda
Nurmukhamedova, Dierakhon
O’byrne, George-Paul
Oltean, Laura
Omar, Raad
Onbasi, Lara
Ondráček, David
Opielka, Mikolaj
Oppermann, Alice
Othman, Marwan
Ozler, Zeynep
Öztürkmen, İbrahim Melih
Pagiantza, Maria
Pai, Hari
Pandey, Sneha
Pandey, Bhavna
Pandit, Maleeha
Papakosta Sampatakaki, Kanella
Parikh, Neel
Pavliuk, Oleksandra
Pavlopoulou, Dimitra
Pellicanò, Francesca
Penkina, Anna
Pérez Jiménez, Emmanuel
Pervaz, İpek
Petrokovskaia, Anastasiia
Petronilho, Gabriel
Petrosian, David
Petrovic, Ivan
Pintos, Oriana
Pişkin, Asya
Pitsillos, Rafael
Pittarello, Matilde
Polestino, Michael
Poonia, Pushpraj
Pourmohammad, Mohsen
Prado, Marcelo
Pritchard, Simon
Puteikis, Kristijonas
Qurrohman, Taufiq
Radutiu, Delia-Ioana
Rai, Neha
Ramadan, Nada
Rasia De Mello Rodrigues, Ana Carolina
Ray Chaudhuri, Eashan
Rech, Cibele
Rehák, Adam
Reichl, Franziska
Rezaei, Rana
Richardson, Daniel
Rimmaudo, Giulia
Ripamonti, Elena
Rocco Barros, Mariana
Rolkiewicz, Dawid
Roller, Johanna
Ronco, Riccardo
Rossi, Melissa
Rostvynska, Valeriia
Roufail, Kirollos
Saddique, Muhammad Nabeel
Safa, Ahmad
Saglam, Alperen
Salem, Talal
Salkovic, Naida
Samir, Ahmed
Santos, Luiz
Santoyo Pantoja, Arturo
Sarac, Iva
Sarafanova, Ekaterina
Šarčević, Maksim
Sarmiento-Lizarraga, Elizabeth
Sartorio, Teresa
Sassi, Sarra
Savsin, Helin
Schifino, Edoardo
Schonewille Doxandabaratz, Irati
Schwarz, Felix
Schwenker, Kerstin
Scott, James
Secundino, Catarina
Seidel, Mira
Seiler Torres, Angela Mei
Serag, Ibrahim
Sezen, Ahmetcan
Shah, Bikash Kumar
Shaikh, Nameera Parveen
Shaked, Zoe
Shitova, Anna
Shukur, Alfi Aran
Siliogka, Elina
Silva, Victor
Šimkutė, Austėja
Singh, Aman
Sipahi, Irem
Sivčević, Jasmina
Skjærbæk, Casper
Šlajūtė, Emilija
Slemensek Avsic, Sara
Smolik, Krzysztof
So, Ching Hei
Sobczak, Jacob
Sohel, Akib
Sokolov, Evgenii
Solanki, Shivam
Sole Cruz, Eva
Soltani, Arash
Sołtysik, Piotr
Städler De Abreu, Victoria
Stalgyte, Paulina
Stefanović, Julijan
Stinissen, Robin
Stoitsev, Tsvetomir
Student, Test
Subhasa, Cherishma
Suusgaard, Jeppe
Svitlyk, Mariana
Syachakanza, Thabile Maisen
Szałata, Karolina
Szmukala, Melissa
Szukało, Piotr
Taha, Yousif Asaad
Tan, Jing Xuan
Tanabe, Taka
Tang, Rui
Tarek Hefnawy, Mahmoud
Tay, Bengisu
Tepel, Frederike
Terravecchia, Claudio
Thakur, Rishmita
Thangaraj, Sahana Nalvvarshini
Tharwat Ali, Hossam
Tillmann, Yannik
Torcida, Nathan
Tubaite, Auguste
Turdivoyeva, Zebo
Tashkent,
Uzbekistan
Türkün, Ilke
Tusa, Filippo M. R.
Uluçam, Enes Sedat
Umut, Gizem
Unlu, Selen
Uwishema, Olivier
Valcic, Vanja
Valotta, Luca
Van Rensbergen, Jeroen
Vassilopoulos, Thanos
Vats, Yashvardhan
Verginer, Mara
Veronesi, Anna
Vest, Teresa
Vicini, Rebecca
Vieira, Artur
Vyshnevskyi, Vladyslav
Waleed, Muhammad
Wang, Yu-Chen
Wang, Jia Dong James
Wettig, Angéline
Wolfram, Sophia
Wong, Hon Jen
Wróbel, Dominik
Würtz, Franziska
Xu, Ian Qian
Yadav, Jeshika
Yalçınkaya, Ali
Yang, Lin
Yarkin, Aziz
Yazgı, Hare
Ye, Gordon
Yilmaz, Muhammmed Eray
Yuasa, Gianna
Yunusova, Mavzoda
Yurdakul, Alperen
Zaboras, Edgaras
Zajac, Weronika
Zarrou, Victoria
Zavarella, Matteo
Zdrojewska, Kaja
Zharylkassyn, Akbota
Zhunusova, Eliza
Zibold, Julia
Zimmermann-Meinzingen, Margarethe
Zohra, Bensayah
Zürrer, Wolfgang
Žygaitė, Ainė
Икромова, Мохинур